Склад студентського директорату

Позанавчальна діяльність студентів
Медичного інституту

Студентський директор Медичного інституту

Вітаю, студенте! Мене звати Володимир і я студент 2-го курсу Медичного інституту.
За свої роки навчання я вже встиг відчути на смак спілкування з працівниками деканату, організацію заходів та вирішення студентських питань.
Трохи подумавши, я зрозумів, що маю ідеї, які допоможуть зробити навчання в інституті для студентів кращим та зручнішим.

Головний обов’язок студентського директорату – організація позанавчального життя кожного студента, бо це є невід’ємна частина нашого з вами буття! А я в свою чергу обіцяю контролювати, організовувати та налагоджувати його роботу.

Михайленко Володимир

Месхія Мелані

Перший заступник

Привіт ☺️.

Я – Месхія Мелані, студентка третього курсу за спеціальністю “Медицина”.

Студентська діяльність – це особлива частина в моєму житті. Мій шлях в студентському директораті починався з участі в соціальному секторі. Я була дуже вражена цілеспрямованістю, енергійністю та силою команди! Саме це надихнуло мене йти вперед.

Попри те, що цю посаду я займаю не так давно, можу з усією впевненістю сказати, що дуже задоволена працею! Сподіваюсь, що зможу зробити наше навчання більш цікавим та різноманітним. 

Секретар

Hello, friends. Мене звати Марія, навчаючись на другому курсі спеціальності “Медицина”.

Оскільки я дуже активна у всіх сферах свого життя, кожне заняття, яке я почала – завжди доводжу до логічного кінця.

За період дистанційного навчання досить багато часу проводила за роботою з документацією та розробкою різноманітних файлів, щоб студентам було легше сприймати інформацію. Мені це дуже подобалося, бо кожен папер цінний для нас.
Тому я завжди рада тобі допомогти у будь-якому питанні 🙂

Савчук Марія

Гончарова Ксенія

Заступник з навчальної роботи

Всім привіт! Мене звати Ксенія, навчаюсь на п‘ятому курсі спеціальності “Медицина.

Беру участь в організації різноманітних заходів, які є інформативними та цікавими для студентів.
Ми проводимо квести та вікторини, щоб в інтерактивному форматі більше студентів долучалися до вивчення чогось нового та мали можливість перевірити свої знання.

Я хочу та мій сектор хочемо, щоб студенти Медичного інституту отримували не лише інформацію з навчальної програми, але також нову, актуальну, при цьому не з бібліотечних підручників. Все це потрібно, щоб крокувати в ногу з тенденціями сучасного світу.

Заступник з інформаційної та профорієнтаційної роботи

Зайчики, котики, сонечки, всім привітики. Нарешті настав час ближче познайомитися: мене звуть Діана, я студентка 3-го курсу спеціальності “Медицина”.

Діяльність мого сектору Ви будете бачити в соціальних мережах Інстаграм, Телеграм чи Фейсбук.
У будь-якій роботі важливо бути відповідальним та вміти “фільтрувати” інформацію, яка надходить постійно та з різних джерел.
На цій посаді моєю головною метою є коректно та вчасно викладати матеріал, щоб завжди Ви були обізнаними щодо подій улюбленого Медичного.

Якщо виникають питання з навчальної чи позанавчальної роботи – наш Дірект завжди відкритий для Вас, і я з радістю допоможу Вам у їх вирішенні.

Воробйова Діана

Огієнко Данило

Заступник з культурно-масової роботи

Привіт! Мене звати Данило, я студент другого курсу спеціальності “Медицина”.

Я завжди намагався не тільки добре навчатися, але й займатися додатковою діяльністю. Саме тому я пішов до студентського директорату, де я зможу займатися улюбленим ділом та готувати для студентства Медичного інституту розважальні заходи: конкурс талантів, масляну, «Золотий інтеграл», квести, вікторини, кіноперегляди, літературні вечори та багато іншого.

Долучившись до наших заходів, ви круто проведете час, отримаєте море енергії та позитиву. Ми працюємо заради того, щоб ваше студентське життя було наповненим яскравими фарбами та неймовірними емоціями.

Заступник з соціально-побутової роботи

Усім привіт! Мене звати Дар’я, я навчаюсь на четвертому курсі спеціальності “Медицина”. 

Я завжди хотіла бути волонтеркою і завдяки студентському директорату я цього досягла! Відвідування дитячих будинків, донорських, реабілітаційних та онкогематологічних центрів, будинків для людей похилого віку, співпраця з Сумським товариством захисту тварин, різноманітна громадська діяльність – це те, чим живу я і мій сектор.

Вважаєш, що навчання в медичному – це 24/7 “зубрьожка”? Звичайно, що НІ! Долучайся до нас і ти відчуєш що таке справжнє активне студентське життя.

Лугова Дар’я

Лук`яненко Максим

Заступник з трудового сектору та по роботі у гуртожитках

Доброго дня шановні студенти. Мене звати Максим, я студент 3-го курсу спеціальності “Медицина”.

Протягом 3-х років я як ніхто інший точно знаю всі аспекти проживання у хостелі. Тому сьогодні, я хочу посприяти покращенню умов проживання вітчизняних та іноземних студентів. Також є на меті зробити час проживання студентів у гуртожитку більш цікавим та насиченим завдяки таким заходам як “квартирники”, брейнринги, змагання або суспільний перегляд фільмів.
Буду радий вашій підтримці та свіжим ідеям, разом ми спроможні на все.
“Затишок буде там, де ви його створюєте”.

Заступник по роботі з іноземними студентами

Усім привіт! Мене звати Юлія, я студентка 2 курсу спеціальності “Стоматологія”.

Стала учасницею студентського самоврядування взагалі-то не так давно, але одразу влилась у роботу та успішно співпрацюю зі своєю командою. Діяльність мого сектору унікальна, адже ми маємо спілкуватись з усіма іноземними студентами Медичного інституту та залучати їх до нашого активного життя. Потрібно ламати стереотипи та об’єднувати усіх студентів, що навчаються тут.

Студентське життя має бути яскравим для кожного і ми докладаємо усі зусилля для того, щоб це зробити. Вже за цей короткий час ми проводили чимало заходів, у яких активно та з задоволенням приймали участь іноземні студенти. Надалі їх залучення буде ще більше, а заходи ще цікавішими.

Котурга Юлія

Туленцева Ксенія

Заступник з адаптаційної роботи зі студентами та міжнародної діяльності

Усім привіт. Мене звати Ксенія і я студентка 3-го курсу спеціальності «Медицина» (для більш старших колег: це спеціальність «Лікувальна справа»).

На початку року моє завдання – працювати з людьми, яких ще не торкнулась рука медичного. Більшість теперішніх першокурсників пам‘ятає мене з моменту подачі документів до нашого інституту, адже я 24/7 була з ними на зв‘язку у бесідах і завжди намагалася відповісти на питання, які турбували їх. Сподіваюсь, що це дало свої плоди.

Також я непогано знаюся на тонкощах проведення навчального процесу, а якщо у чомусь невпевнена, то завжди знаю у кого спитати. Адже моя робота – якнайшвидше допомогти студенту та надати йому перевірену інформацію. Вона може стосуватись будь-яких тем: від відпрацювання НБ до стажування за кордоном.

Заступник зі спортивно-масової роботи

Привіт спортсменам і тим, хто просто любить спостерігати за ними. Мене звати Андрій і я студент п’ятого курсу спеціальності «Медицина».

Моя мета – це донести  студентам інституту всю різноманітність напрямків спорту, допомогти розвивати себе та свою фізичну витривалість, а головне отримати дозу ендорфіну під час занять у спортивній залі.

Тож, я запрошую всіх вас долучитися до цього, спіймати нашу хвилю та зробити молодь Медичного сильною та здоровою.

Шульженко Андрій