Танцювальний колектив сучасного та естрадного танцю «Jam»

Позанавчальна діяльність студентів
Медичного інституту

Колектив естрадного та сучасного танцю «Jam»

З 2013 року на базі СумДУ почав свою творчу діяльність хореографічний колектив естрадного та сучасного танцю «Jam».

Хореографічна спрямованість колективу багатогранна і різноманітна. Вона включає в себе такі напрямки, як естрадна хореографія, сюжетний танець, контемпорарі, джаз – модерн, основи класичного танцю, також елементи сучасної хореографії: джаз фанк, Vogue, hip-hop.

У репертуарі колективу багато яскравих естрадних танців, поставлених на популярні сучасні мелодії, номери з акробатичними та гімнастичними елементами.

photo_2019-12-13_10-01-42

Особлива увага приділяється навичкам володіння тілом в непростій пластиці естрадної хореографії, техніці виконання, синхронності, вміння виконувати складні танцювальні комбінації та передавати в русі емоційний стан.

Заняття естрадними танцями допомагають розкрити індивідуальність кожного виконавця, його унікальність. Цей вид танцю розвиває різні танцювальні навички, знайомить з багатьма танцювальними техніками.

Виступи танцювального колективу «Jam» завжди викликають великий інтерес у глядачів. Кожен виступ – це не просто танець, а театральна постановка.

Учасники ансамблю активно беруть участь в університетських, міських та обласних заходах, лауреати Всеукраїнських фестивалів та конкурсів.

Заняття колективу проходять в танцювальній залі СумДУ
(Н-корпус, ауд.104)

Розклад:

• Понеділок, середа, п’ятниця:
    15:00 – 17:00 (для початківців);
  • Вівторок, середа:
    17:00 – 19:00 (основний склад).

Заняття групи з фітнесу проходять в спортивній залі Медичного інституту
(корп. ТЗ)

Розклад:
  • Вівторок, четвер:
XNnQ86ZyHfA

Керівник – Чудаєва Юлія Сергіївна

тел.: 099 495 68 60

каб. 105а (Медичний інститут, корп. ТЗ).